Про нас

Інтернет-магазин Mebelnitsa заснований в 2007 році. З тих пір більше 20 меблевих фабрик і комбінатів довірили нам продаж своїх меблів і предметів для інтер'єру. Кількість наших клієнтів постійно зростає. Ми працюємо лише з перевіреними виробниками.

Завдяки тісній співпраці з більш ніж 20 виробниками та постачальниками меблів в Україні, ми можемо представити весь асортимент меблів, від офісних крісел до диванів, столів та шаф. Всі меблі відповідають стандартам якості україни. На сьогодні, Mebelnitsa реалізує більш ніж 500 найменувань меблів та предметів інтер'єра в середньому та "економ" сегментах.

Ми розуміємо, що якість обслуговування залежить від рівню професионалізму персоналу. Самое тому, Mebelnitsa - це згуртована і сильна команда спеціалістів продажі та обслуговуванні меблів з великим досвідом роботи та уважним відношенням до клієнтів.

Наша компанія займається як роздрібними продажами меблів та супутніх товарів через інтернет магазин mebelnitsa.com.ua, так і гуртовими продажами по Києву, Київській області та Україні в цілому.

В зв'язку з тим, що інтернет-магазин працює напряму з виробниками, оминаючи посередників, наші ціни нижчі ніж в інших меблевих магазинах. Але і це не межа. Своїм постійним клієнтам ми готові надати додаткові знижки!

Наша компанія приділяє велику увагу обслуговуванню кожного замовника. Саме тому всім покупцям надається комплекс послуг, який включає в себе консультацію кваліфікованих спеціалістів інтернет-магазину, допомогу з підбору меблів для всього вашого інтер'єру, доставку та збирання меблів, гарантійне та постгарантійне обслуговування.

Ми робимо все, для того, щоб замовлення через Mebelnitsa не тільки економили ваші час та кошти, але і полегшували процес облаштування будинку\офісу і стимулювали вас до експериментів з інтер'єром.Телефонуйте нам з будь-яких питань, пов'язаних з меблями! Ми обов'язково допоможемо. 


Заходьте частіше в Mebelnitsa!

З найкращими побажаннями, колектив інтернет-магазину Mebelnitsa.